SIA „Nukleārās medicīnas centrs” valdes priekšsēdētāja V.Skrīveļa dalība ikgadējā EANM kongresā

Ikgadējais Eiropas Nukleārās Medicīnas Asociācijas (European Association of Nuclear Medicine (EANM))kongress šogad notika laika periodā no 18. līdz 22. oktobrim Gēteborgā, Zviedrijā. Kongress ir nozīmīgākais kodolmedicīnas nozares notikums Eiropā, kurā satiekas dažādu disciplīnu nozares speciālisti no visas pasaules, t.sk. arī dažādu kodolmedicīnas iekārtu, aprīkojuma, reaģentu ražotāji un tirgotāji. Kongresā parasti notiek augstas kvalitātes lekcijas par tādām aktuālām kodolmedicīnas sadaļām, kā nukleārās medicīnas terapija, hibrīdu attēlu diagnostika, molekulārās dzīvības zinātnes, u.c. Šogad EANM kongresu apmeklēja arīSIA „Nukleārās medicīnas centrs” valdes priekšsēdētājs V.Skrīvelis ar mērķi tikties ar vadošajiem iekārtu un aprīkojuma piegādātājiem.

Tikšanās laikā ar Philips Heathcare biznesa līnijas menedžeri Centrāl- un Austrumeiropas valstīs Andžeju Bolanovski (Ondrzej Bolanowski) tika pārrunātas Philips jaunākās paaudzes PET/CT iekārtu tehniskās inovācijas un to priekšrocības salīdzinot ar citu ražotāju iekārtām.

Tikšanās laikā ar  Eckert & Ziegler Group (Vācija) pārstāvjiem tika pārrunātas tālākās sadarbības iespējas un perspektīvas, ņemot vērā apstākli, ka 2014.gada jūnijā tika noslēgts Vienošanās protokols par sadarbību starp  Eckert & Ziegler Group un SIA „Nukleārās medicīnas centrs”, tika spriests arī par paredzamo SIA „Nukleārās medicīnas centrs” iekļaušanos Eckert&Ziegler radioafarmpreparātu izplatīšanas tīklā.

Tikšanās laikā ar Raytest Isotopenmessgeraete GmbH (Vācija) viceprezidentu Gerhardu Peču (Gerhard Petz) un QC1 GmbH valdes priekšsēdētāju Ulrihu Ketčeru (Ulrich Ketzscher) tika pārrunātas kvalitātes kontroles iekārtu piegādes iespējas SIA „Nukleārās medicīnas centrs” radiofarmaceitisko preparātu ražošanas iecirknim.

Kongresa laikā notika V. Skrīveļa tikšanās ar viena no pazīstamākajiem radiācijas aizsardzības un kodolmedicīnas iekārtu ražotāja Comecer S.P.A. (Itālija) pārstāvjiem – produktu speciālistu Marčello Fulvi (Marcello Fulvi) un uzņēmuma kodolmedicīnas nodaļas tirdzniecības menedžeri Eiropas valstīs, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā Djego Rizato (Diego Rizzato). Sarunu laikā tika apspriestas tālākas sadarbības un NMC interesējošu iekārtu piegādes iespējas.

Tāpat tika veiktas pārrunas ar ROTEM Industies (Izraēla) Eiropas struktūrvienības ROTEM GmbH vadītāju Marlēnu Hartingeri (Marlene Hartinger). Sarunu laikā tika pārrunātas iespējas veikt F18 ražošanas izejvielas – augsti bagātināta ūdens H218O un dažādu PET prekursoru piegādes iespējas SIA „Nukleārās medicīnas centrs” vajadzībām.

Kongresa laikā notika vēl virkne dažādu tikšanos un kopumā V. Skrīveļa dalību ikgadējā Eiropas Nukleārās Medicīnas Asociācijas kongresā var uzskatīt par ļoti veiksmīgu, jo tika nodibināti personīgi kontakti ar vadošo pasaules un Eiropas kodolmedicīnas iekārtu, aprīkojuma un izejvielu ražošanas uzņēmumu pārstāvjiem.

SIA “Nukleārās medicīnas centrs” pārstāvju vizīte IBA ražotnē Luevenā-la-Neuve

2014.gada 26. un 27. jūnijā SIA “Nukleārās medicīnas centrs” (NMC) valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis, tehniskais direktors Jāzeps Malnačs un galvenā inženiere Linda Meistere apmeklēja Ion Beam Applications, S.A. (IBA) galveno ...

Ciklotrona ražotājuzņēmuma IBA S.A. (Beļģija) inženieru vizīte Rīgā

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „Zinātniski pētnieciskā centra izveide radionuklīdu un pozitronu emisijas tomogrāfijas tehnoloģiju attīstīšanai” īstenošanas ietvaros, 2013.gada 5. un 6.septembrī Rīgā viesojās ciklotrona ražotājuzņēmuma Ion Beam Applications ...